Přeskočit na obsah

O nás

Náš příběh

Naše společnost TERESTAV s.r.o. je poměrně mladá, vznikla teprve na podzim roku 2022, avšak na základech mnohaletých zkušeností svých zakladatelů a majitelů.

Každý z nás se pohyboval v některé z oblastí, ve kterých aktuálně působíme, ať už v rolích zaměstnanců či OSVČ. Myšlenka založení vlastní firmy a možnosti „dělat si to po svém a na svoji zodpovědnost“ se nám již od prvního nápadu líbila a také jsme si vnímali jako zodpovědný krok a velkou výzvu.

Naše hodnoty

Snažíme se při každodenní práci vše provádět tak, abychom byli spolehlivými dodavateli jak pro domácnosti a soukromé firmy, tak i pružnými subdodavateli generálních dodavatelů staveb.

Víme, že každá naše stavba je i naší vizitkou a na kvalitní práci je potřeba si vyhradit čas a nelze ji uspěchat či odbýt. Proto vám vždy nabídneme své služby zodpovědně a nemusí to být vždy to nejlevnější.

Efektivně

Investujeme do nástrojů a nářadí, které nám usnadní práci. Práce s pořádným vybavením nás baví a jde lépe od ruky.

Promyšleně

Práce plánujeme v souhře s ostatními řemesly na stavbě i s ohledem na počasí či dostupnost materiálů.

Spolehlivě

Protože nejsme vždy schopni veškerá potřebná řemesla zajistit vlastními silami, spolupracujeme s osvědčenými partnery, na které je spolehnutí a za jejich práci ručíme.

Lukáš Žitek

jednatel
Zemní práce, dodávky materiálu

Vít Kocián

jednatel
Stavební práce

Michal Andrašovský

jednatel
Autodoprava